Podlahové topné fólie

komfortní a ještě zdravější

Podlahové vytápění se využívá již desítky let, ale teprve s nástupem inovací v oblasti topných fólií se z luxusu stal nezadržitelný trend. Například v koupelnách už je téměř standardem. V pasivních novostavbách je ideálním tepelným zdrojem, který poskytne maximální komfort za minimální náklady.

Hlavní výhodou je plošné pokrytí celé podlahy. Nohy vás tak nebudou studit ani pod stolem. Podlahové topení se hodí zejména pro místnosti jako kuchyně či koupelna, či jako lokální vykrytí. Obývací pokoj a folie HEATMAX

Schéma instalace podlahového topení

Dlažba
Dlažba
Laminát
Laminát
Koberec
Koberec

Podlahová topná fólie HEATMAX

Podlahová topná fólie HEATMAX

Moderní a komfortní

Tepelný komfort je z větší části otázkou efektivního přenosu a distribuce tepla. Nejvýhodnější je systém s maximálním topným povrchem. Z tohoto pohledu představuje topení elektrickými topnými fóliemi nadstandardní způsob vytápění. Velkoplošné vytápění umožňuje rovnoměrné rozložení tepla v celé ploše a využití elektrických topných fólií s malými výkony. Povrchová teplota vytápěné podlahy pak může být jen o málo vyšší než je požadovaná teplota prostředí. Rychlost ohřevu je nadstandardní, stejně jako rovnoměrné rozložení teploty v prostoru.

Moderní a komfortní

Variabilita

elektrické podlahové topné fólie HEATMAX pro podlahové vytápění se dodávají o výkonech 40, 60, 80 a 230W/m2, v šířkách 50cm, 100cm, 130cm a 150cm. Pro podlahové vytápění se používají standardní fólie PET s konstantním topným výkonem. Do provozoven, průmyslu, popř.do míst s požadavkem na vyšší mechanickou odolnost se používá těžká karbonová fólie HEATMAX CARBON FABRIC Fólie se dodávají v rolích délky až 140mb. Díky jejich konstrukci je možné krátit pásy topné fólie na libovolnou délku. To umožňuje instalaci topných fólií přesně do požadované plochy.

Variabilita

Ukázka našich realizací

P1130657 P1130656 P1130676P1130274 P1130273 P1130272 P1130277